Wysyłka i zwroty

Na tej stronie dowiesz się jak wysyłam swoje produkty oraz jak możesz je zwrócić w przypadku braku zadowolenia lub uszkodzenia.

Każdy z produktów pakuję osobiście i dbam by były dobrze zabezpieczone tak aby dotarły nienaruszone prosto do Ciebie. Oprócz zakupionego produktu otrzymasz liścik ode mnie – wszystko po to abyś wiedziała, że produkt ten został spakowany starannie i od serca – specjalnie dla Ciebie.

W przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt mailowy pod adres: [email protected] – wysyłka poza granice Polski będzie wyceniana indywidualnie w zależności od kraju. 

0 +
Issues solved
0 +
Satisfied Customers
0 +
Returning Buyers
Poprzedni
Następny

Opcje wysyłki

InPost Paczkomaty 24/7

Przewidywany czas dostawy: 1-2 dni robocze.

InPost Kurier

Przewidywany czas dostawy: 1-2 dni robocze.

Zwroty

W przypadku niezadowolenia z produktu lub jego uszkodzenia podczas wysyłki otrzymujesz gwarancję 14 dniowego zwrotu od momentu otrzymania paczki.

Rekomendowana forma zwrotu to Szybkie zwroty firmy Inpost (szybkiezwroty.pl). Koszt zwrotu paczkomatem Inpost wynosi 10.90 PLN i zostanie potrącony ze zwracanej kwoty zamówienia.

Wystarczy, że zapakujesz bezpiecznie produkt, umieścisz na paczce otrzymany kod i nadasz go w jednym z wybranych paczkomatów firmy Inpost. W przypadku szybkiego zwrotu nie musisz płacić za paczkę, ani drukować etykiety.

Przed nadaniem zwrotu paczkomatem wypełnij formularz na stronie: szybkiezwroty.pl/WYSOKOWRAZLIWA

Zobacz film instrukcyjny jak nadać szybki zwrot.

Opcjonalnie, proszę o wysyłkę zwrotu na adres pocztowy podany na etykiecie otrzymanej paczki (ul.Szlak 77/222, 31-153, Kraków) – przesyłka zwrotna powinna być w pełni opłacona, przesyłki za pobraniem nie będą odbierane. 

Masz pytania dotyczące wysyłki lub zwrotów?