Zapraszam Was do mojego darmowego 5-dniowego wyzwania w duchu selfcare!

Podczas wyzwania każda z nas odkryje swoje potrzeby i nauczy się działać w zgodzie z nimi. Na każdy dzień wyzwania przygotowałam dla nas specjalny workbook. Te rozwojowe ćwiczenia będą wspierającym fundamentem pod dalsze rozwijanie siebie – w tym lub w nowym roku.

Start już w czwartek
25 listopada

Co na Ciebie czeka?

Każdego dnia osoby zapisane do mojego newslettera otrzymają ode mnie maila ze wskazówkami oraz darmowymi ćwiczeniami do pobrania.

Wyzwanie jest całkowicie darmowe. Aby do niego dołączyć, wystarczy zapisać się na mój newsletter i… czekać na start!

5 maili ze wskazówkami
5 workbooków z ćwiczeniami
5 spotkań live na instagramie

Razem wykorzystajmy ten czas, by zadbać o siebie!

Wierzę, że by odpowiednio zadbać o siebie, najpierw musimy zajrzeć w głąb nas samych i odkryć, czego dokładnie od siebie potrzebujemy. Tylko wtedy będziemy w stanie dać sobie to, co przyniesie nam spokój i spełnienie. I to jest właśnie cel tego wyzwania! Więc jak… wchodzisz w to?

Nasz plan działania

Każdy dzień to nowa lekcja i okazja to poznania siebie!

Oto jak to będzie wyglądać nasze wyzwanie, dzień po dniu:

#1

DZIEŃ

Odkrywamy nasz język miłości

Nasze wyzwanie zaczniemy od odkrycia swojego języka miłości (tak, do siebie!). Wszystko po to, by zacząć obdarowywać siebie tym, co naprawdę sprawia, że czujemy się dobrze.

#2

DZIEŃ

Uczymy się robić czas

Później przyjdzie czas na… no właśnie – CZAS! Nauczymy się planować go tak, by zawsze znaleźć chociaż chwilę na to, by odpowiednio zadbać o siebie.

#3

DZIEŃ

Doceniamy przeszłość i planujemy przyszłość

W kolejny dzień będziemy zwiększały świadomość samych siebie. Skupimy się zarówno na docenieniu siebie, jak i na pracy nad tym, w czym chcemy się jeszcze podszkolić.

#4

DZIEŃ

Dbamy o to, co nas otacza

Następnie zadbamy o to, co nas otacza – ale nie tylko w przestrzeni materialnej! Przyjrzymy się naszym przekonaniom, nawykom i wszystkiemu temu, o czym nigdy nie pomyślałybyśmy, że może ciągnąć nas w dół.

#5

DZIEŃ

Nasze wyzwanie zakończymy nauką działania w zgodzie ze sobą. Poznamy nasze prawdziwe potrzeby i przeprowadzimy rewizję naszych codziennych aktywności – tak, by wytropić to, co jest bardziej innych niż nasze.

Dołącz do tego i kolejnych wyzwań
zapisując się na newsletter

Wyzwanie selfcare zostało już zakończone - jednak wszystkie pliki są nadal dostępne w Bibliotece 🙈
Aby uzyskać dostęp do Biblioteki oraz wziąć udział w kolejnych wyzwaniach - zapisz się na newsletter poniżej.

Jeśli jesteś już zapisana na mój newsletter, nie musisz osobno zapisywać się na wyzwania - otrzymasz maila w ramach swojego zapisu do newslettera ❤️