Klub Wrażliwej Książki

Zapraszam Cię do mojego darmowego projektu książkowego! Razem odkrywamy nowe książki i czerpiemy z ich mądrości, korzystając z wartościowych wskazówek. Kto wie, która książka odmieni Twoje życie…?

Jak działa Klub Wrażliwej Książki?

Klub Wrażliwej Książki składa się z 3 elementów: poniedziałkowych maili z inspiracją, czwartkowych LIVE’ów i podsumowań wraz z ćwiczeniami po omówieniu każdej książki.

 

Materiały, które przygotowuję w ramach Klubu na podstawie omawianych książek, są darmowo dostępne dla Klubowiczek. Zapisz się, by nie przegapić!

Cotygodniowe maile
Ćwiczenia na koniec omawianej książki
Spotkanie live w każdy czwartek

Rozwijajmy się i czerpmy z książek - RAZEM!

Jesteś gotowa na nową, książkową przygodę? Wskakuj do Klubu Wrażliwej Książki i odkrywaj wartościowe książki ze mną i innymi Klubowiczkami! Za darmo i… tak długo, aż nam się książki skończą! 🙂

Książki w Klubie Wrażliwej Książki

Zobacz książki, które omawiamy w Klubie!

#1

"Z wielką odwagą"

Brené Brown

(14.02 – 27.02)

#2

"Uszanuj siebie"

Patricia Spadaro

Omawiamy teraz!  28.02 – 13.03

#3

Kolejna książka już wkrótce!

14.03 – 27.03

#4

Kolejna książka już wkrótce!

28.03 – 10.04

#5

DZIEŃ

Nasze wyzwanie zakończymy nauką działania w zgodzie ze sobą. Poznamy nasze prawdziwe potrzeby i przeprowadzimy rewizję naszych codziennych aktywności – tak, by wytropić to, co jest bardziej innych niż nasze.

ODBIERZ SWOJE DARMOWE

Ćwiczenia na podstawie książek

Na bieżąco przygotowuję dla nas ćwiczenia, które tworzę na podstawie książek omówionych w Klubie. Możesz bezpłatnie pobrać je i wykorzystać je do poznania, zrozumienia i pokochania siebie.

Zapis do Klubu Wrazliwej Książki


Zapraszam Cię do miejsca w którym wspólnie będziemy odkrywać nowe książki i zdobywać wiedzę o wrażliwości, uczuciach i samorozwoju.


Do zobaczenia wkrótce!

Pamiętaj aby potwierdzić swój zapis klikając w link wysłany na Twojego maila