Witaj!

Nazywam się Paulina Hycnar i jestem autorką Wysoko Wrażliwej. Mieszkam w magicznym Krakowie, uwielbiam herbatę, szum morza i gdy ludzie są dla siebie wyrozumiali. Każdego dnia uczę się żyć w zgodzie ze sobą i obdarzać samą siebie miłością. Chociaż początki nie należały do łatwych…

Na moim blogu dzielę się tym, czego uczę się podczas mojej drogi do poznania i pokochania siebie. Ta droga rozpoczęła się, kiedy natrafiłam na termin wrażliwości przetwarzania sensorycznego (popularnie nazywany wysoką wrażliwością). Zrozumiałam wtedy niektóre z moich zachowań, które wcześniej uznawałam za swoje wielkie ograniczenia. To odkrycie pociągnęło za sobą kolejne i kolejne, jak w lawinie śnieżnej. Tak właśnie znalazłam się na ścieżce do samopoznania i samoakceptacji, którą kroczę do dziś. I cieszę się, że mogę przeżywać tę moją wędrówkę w Twoim towarzystwie!

Poznaj WysokoWrażliwa.pl

Tworząc to miejsce, dzielę się kawałkiem siebie. Moimi lekcjami i doświadczeniami, ale też potknięciami i błędami – bo z nich równie wiele się uczę. Staram się wypuszczać w świat dobre i wartościowe treści, które będą czułym dodatkiem w procesie rozwoju osobistego. Czasami są to obszerne artykuły poparte badaniami naukowymi, a innym razem całkiem proste podcastowe pogadanki, które przypominają, że dobre rozwiązania wcale nie muszą być skomplikowane.

WysokoWrazliwa.pl to miejsce dla każdego, kto wyciąga coś dla siebie z udostępnianych tu treści. Po prostu. Cieszę się, że jesteś!

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Nie jestem psychologiem, natomiast jestem w trakcie studiów psychologicznych, które przygotowują mnie do tego zawodu. Na ten moment nie udzielam więc konsultacji psychologicznych, a moje treści tworzę na podstawie rzetelnej wiedzy psychologicznej, własnego doświadczenia oraz badań naukowych.

Oczywiście, że nie! Kieruję moje treści do kobiet i zwracam się w rodzaju żeńskim, ponieważ dzięki temu mogę nawiązać z moimi Odbiorczyniami lepszy kontakt – to właśnie wyzwania wysoko wrażliwych kobiet lepiej rozumiem i specjalizuję się w tym temacie. Jednak mężczyźni są tu mile widziani i jeśli tylko czerpią wartość z tego, co robię – jestem pewna, że używany przeze mnie rodzaj żeński nie będzie stanowił przeszkody do czerpania wiedzy ode mnie.

Na ten moment nie prowadzę konsultacji psychologicznych. Jeśli chcesz ze mną pracować, zapraszam Cię do Akademii Wysoko Wrażliwej, gdzie prowadzę kompleksowe programy rozwojowe. Zerknij do zakładki „Akademia”, by sprawdzić, czy zapisy są aktualnie otwarte.

Dziękuję! Nie mam Patronite, natomiast jeśli chcesz wesprzeć mnie w dalszym tworzeniu darmowych treści, zajrzyj do zakładki „Sklep” i wybierz sobie Workbooka lub Afirmację – poprowadzą Cię w rozwoju, a dla mnie będą najpiękniejszym podziękowaniem!

Kontakt

Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz do mnie napisać, zapraszam do kontaktu poprzez adres podany poniżej. Postaram się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe. Pamiętaj proszę, że nie udzielam porad psychologicznych ani konsultacji.

Szczegółowe informacje dotyczące współpracy promocyjnej przekazuję drogą mailową po otrzymaniu zapytania ofertowego.

Czuj się zaproszona!

Będzie mi bardzo miło, jeśli dołączysz do mnie w samoodkrywaniu.

Zaobserwuj mnie na Instagramie i zobacz, jak wygląda świat moimi oczami!

Do zobaczenia!