Warsztat online + zapisane nagranie

Temat warsztatu: Bądź swoją tarczą: jak rozpoznać manipulację i się przed nią chronić

Dla każdej kobiety, która chce wierzyć, że wrażliwość nie musi być słabością.

Dołącz do warsztatu w zaciszu swojego domu i spędź przytulny wieczór pełen ciepła, wiedzy i ćwiczeń – ze mną i innymi kobietami.

Podczas warsztatu dowiesz się, jakie są formy manipulacji, jak rozpoznać manipulację i reagować na nią, zachowując przy tym spokój i opanowanie. Razem nauczymy się praktycznych strategii ochrony własnych granic i tajników tego, co nazywam „tarczą przed manipulacją”.

Pamiętaj: wszystkie uczestniczki warsztatu są anonimowe. Podczas warsztatu nie będziesz więc włączać kamery ani udostępniać swojego wizerunku, co pozwoli ci się zrelaksować i wykonać ćwiczenia warsztatowe we własnym tempie.

Dołącz do tego warszatatu, jeśli:

Jesteś z natury empatyczna i czasami martwisz się, że twoja dobroć i otwartość zostanie odebrana jako słabość i podatność na manipulację.

Widzisz w ludziach dobro i łatwo im ufasz, jednak czujesz się bezbronna, gdy ich intencje nie są takie, jakie zakładałaś.

Doświadczyłaś chwil rozczarowania, gdy zdałaś sobie sprawę, że niektóre relacje nie były tak autentyczne jak myślałaś – i nie chcesz powtarzać takich doświadczeń.

Szukasz sposobów na nauczenie się rozpoznawania subtelnych sygnałów manipulacji, które będziesz mogła mieć na uwadze, wchodząc w interakcje z innymi.

Chcesz dowiedzieć się, jak zachować się w sytuacji, gdy masz wrażenie, że ktoś próbuje tobą manipulować – konkretnie: co robić, a czego nie robić.

Czujesz, że twoja wrażliwość i empatia mogą zostać wykorzystane przez osoby mające wobec ciebie złe intencje…

…a jednocześnie zależy ci na tym, żeby iść przez życie z pozytywnym nastawieniem do ludzi i nie wpadać w pułapkę lęku, obawiając się na każdym kroku nieuczciwości.

Jeśli jesteś gotowa poznać praktyczne ćwiczenia i metody, które możesz praktykować w zaciszu twojego domu, i które pomogą ci zbudować własną tarczę przed manipulacją, zajmij swoje miejsce i spotkaj się z nami lub przerób zapisane nagranie warsztatu.

PS. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisując się na warsztat, otrzymujesz:
Uczestnictwo w czasie rzeczywistym

Każdy warsztat prowadzę tylko raz, więc to jedyna okazja, żeby być na nim w czasie rzeczywistym, czyli w momencie, gdy go prowadzę!

Zapisane nagranie z całego warsztatu

Każda osoba otrzymuje pełne nagranie całego warsztatu. Możesz je oglądać wielokrotnie oraz ponownie przerabiać ćwiczenia z niego.

Możliwość zadania pytania w sesji Q&A

Uczestnicząc w warsztacie na żywo możesz zadać mi pytanie, na które odpowiem podczas ekskluzywnej sesji Q&A pod koniec warsztatu!

Materiały do pobrania i uzupełnienia

Od razu po zapisie na warsztat otrzymasz ode mnie specjalne bonusowe materiały, które możesz pobrać i uzupełnić.