Warsztat online + zapisane nagranie

Temat warsztatu: Zacznij od miłości: jak pokochać siebie, by budować lepsze i zdrowsze relacje z innymi?

Dla każdej kobiety, która w relacjach daje więcej niż dostaje.

W codzienności, w której twoje starania w relacjach wydają się jednostronne, ten warsztat tworzę jako sanktuarium – spokojne miejsce, w którym możesz nie tylko dowiedzieć się czegoś nowego na swój temat, ale także poczuć się zrozumianą.

To spotkanie tworzę dla każdej kobiety, która zasiewa szacunek i miłość w swoich relacjach (przyjaźniach i związkach), gdy inni nie tylko biorą to za oczywiste, ale też nigdy do końca nie odwzajemniają podobnej troski.

Przy moim prowadzeniu i wsparciu podobnie czujących kobiet zaczniesz na nowo budować to, od czego zaczynają się piękne relacje z innymi ludźmi – czyli relację ze samą sobą.

Weźmiesz udział w ćwiczeniach, podczas których zaobserwujesz, jak świat wokół ciebie się zmienia, odzwierciedlając miłość, którą na nowo odkryjesz w sobie.

Dołącz do tego warsztatu, jeśli:

Wpadasz w cykl poświęcania się dla innych, ale Twoje wysiłki nie są zauważane ani doceniane, a jedyne, co robią – to osłabiają ciebie.

Czujesz się pomijana i niedoceniana w relacjach, a czasami masz ochotę być „taka, jak inni są dla ciebie”, żeby zobaczyli, jak to jest.

Czasem zastanawiasz się, dlaczego masz wokół tyle osób, które cię krytykują, nie doceniają Twojej wartości lub wykorzystują Twoją dobroć.

Jest w tobie obawa, że stawianie granic odepchnie innych, a jednocześnie wiesz, że tego właśnie potrzebujesz, żeby polepszyć swoje relacje – i potrzebujesz z tym pomocy.

Zauważasz, że do Twojej wrażliwości – jak ćmy do światła – ciągną osoby, które przejawiają zachowania manipulacyjne i wykorzystują Twoją empatię.

Twoje zaangażowanie wydaje się jednostronne, przez co marzysz o tym, żeby ktoś zaopiekował się tobą tak, jak ty opiekujesz się wszystkimi dookoła.

Jesteś zmęczona myśleniem, że już za późno, by zacząć szanować siebie – bo wiesz, że szacunek do siebie zmienia wszystko, ale nie wiesz, jak zacząć. Bo jak nie dziś, to kiedy…

Jesteś gotowa przerwać to błędne koło i poznać praktyczne ćwiczenia i metody, które możesz praktykować w zaciszu twojego domu. Niech ten warsztat będzie pierwszym dniem twojej wewnętrznej wiosny – w której wyrosną pierwsze owoce miłości i szacunku do siebie.

Zapisując się na warsztat, otrzymujesz:
Uczestnictwo w czasie rzeczywistym

Każdy warsztat prowadzę tylko raz, więc to jedyna okazja, żeby być na nim w czasie rzeczywistym, czyli w momencie, gdy go prowadzę!

Zapisane nagranie z całego warsztatu

Nie musisz być na żywo! Każda osoba otrzymuje pełne nagranie całego warsztatu. Możesz je oglądać wielokrotnie oraz ponownie przerabiać ćwiczenia z niego.

Możliwość zadania pytania w sesji Q&A

Uczestnicząc w warsztacie na żywo możesz zadać mi pytanie, na które odpowiem podczas ekskluzywnej sesji Q&A pod koniec warsztatu!

Materiały do pobrania i uzupełnienia

Od razu po zapisie na warsztat otrzymasz ode mnie specjalne bonusowe materiały, które możesz pobrać i uzupełnić.