Warsztat online + zapisane nagranie

Temat warsztatu: Żyć dla siebie: jak przerwać cykl zadowalania innych i przestać być people-pleaserem

Dla każdej kobiety, która czuje za dużo i daje od siebie jeszcze więcej.

W świecie, który nie rozumie twojej wrażliwości, ten warsztat tworzę jako sanktuarium – spokojne miejsce, w którym możesz nie tylko dowiedzieć się czegoś nowego na swój temat, ale także poczuć się zrozumianą.

To zaproszenie do odkrywania mocy twojej empatii, bez zatracania siebie. Przy moim prowadzeniu i wsparciu podobnie czujących kobiet poznasz źródła twojej tendencji do poświęcania się dla innych.

Weźmiesz udział w ćwiczeniach, z którymi nauczysz się nadawać priorytet sobie, z taką samą intensywnością, jaką do tej pory rezerwowałaś dla innych.

Dołącz do tego warszatatu, jeśli:

Kiedykolwiek czułaś się zmęczona swoją empatią i zastanawiałaś się, czy wśród potrzeb innych ludzi jest miejsce na twoje własne.

Wyrażenie „chcę tylko, by wszystkim było dobrze” brzmi jak twoje niepisane motto, nawet jeśli wiąże się z dużym kosztem po twojej stronie.

Leżąc w łóżku przed zaśnięciem odtwarzasz rozmowy, martwiąc się, czy na pewno zachowałaś się właściwie i czy mogłaś zrobić dla innych coś więcej, coś lepiej…

Zaczynasz czuć rodzącą się w tobie frustrację, że nikt nie śpieszy z poświęcaniem się dla ciebie, tak dla odmiany. A potem myślisz, że nie powinnaś tego w ten sposób czuć.

Codziennie rano przebierasz się za kogoś innego, ukrywasz prawdziwą siebie, żeby wtopić się w role, które inni potrzebują w tobie zobaczyć.

Twoje zaangażowanie wydaje się jednostronne, przez co marzysz o tym, żeby ktoś zaopiekował się tobą tak, jak ty opiekujesz się wszystkimi dookoła.

Jesteś zmęczona życiem cichą nadzieją, że ktoś w końcu zobaczy, jak bardzo się poświęcasz i zaoferuje, że przejmie część tego ciężaru na siebie.

Jesteś gotowa przerwać to błędne koło i poznać praktyczne ćwiczenia i metody, które możesz praktykować w zaciszu twojego domu. Niech ten warsztat będzie pierwszym dniem ŻYCIA DLA SIEBIE, w którym wolna od wstydu i winy poczucisz zdradzanie siebie dla innych. 

Zapisując się na warsztat, otrzymujesz:
Uczestnictwo w czasie rzeczywistym

Każdy warsztat prowadzę tylko raz, więc to jedyna okazja, żeby być na nim w czasie rzeczywistym, czyli w momencie, gdy go prowadzę!

Zapisane nagranie z całego warsztatu

Każda osoba otrzymuje pełne nagranie całego warsztat, Możesz je oglądać wielokrotnie oraz ponownie przerabiać ćwiczenia z niego.

Możliwość zadania pytania w sesji Q&A

Uczestnicząc w warsztacie na żywo możesz zadać mi pytanie, na które odpowiem podczas ekskluzywnej sesji Q&A pod koniec warsztatu!

Materiały do pobrania i uzupełnienia

Od razu po zapisie na warsztat otrzymasz ode mnie specjalne bonusowe materiały, które możesz pobrać i uzupełnić.