Dołącz do Akademii Wysoko Wrażliwej!

Wiele materiałów, wiele inspiracji, mnóstwo wspaniałych kobiet – poznaj Akademię Wysoko Wrażliwej! 

Sprzedaż tylko do końca stycznia.


Do końca grudnia:
289pln 199 PLN

Zapisy tylko do końca stycznia!

Zaproszenie wideo

od Wysoko Wrażliwej

Twoje miejsce w Internecie

Inspiracją do stworzenia tego miejsca były rozmowy z Wami – moimi Czytelniczkami. Wiem, że każda z nas idzie drogą do poznania, zrozumienia i pokochania siebie. Chodźmy więc razem – każda na swój własny sposób i w swoim własnym tempie! W Akademii zebrałam rzetelną wiedzę, praktyczne porady i rozwojowe ćwiczenia. Tak, byśmy mogły razem uczyć się, wspierać i rozwijać.

Poznaj opinie uczestniczek Akademii

Stworzyłaś piękne miejsce, możesz być z siebie dumna. Miałam pewne obawy z początku, jak będzie, ale wiadomo to są początki, a oczekiwania przeszły same siebie. Jest tutaj po prostu pięknie, bycie tutaj jest niezwykłym doświadczeniem. W wolnej włączam sobie afirmacje, uważnie słucham i oglądam wideo, które nagrałaś. (...) Bardzo Ci dziękuję za możliwość bycia tutaj i przebywanie z tak wyjątkowymi osobami, a przede wszystkim możliwość poznania Ciebie, bo otwierasz ludziom oczy na temat takich osób jak My – Wysoko Wrażliwych, przez co szerzy się świadomość w tym temacie.
Nikola
Zapisując się na akademię wiedziałam, ze będzie fajnie i nie zawiodłam się. 🙂 W sam raz miejsce dla mnie. Materiały wideo już obejrzane, afirmacji słucham codziennie, a zeszyt ćwiczeń już wypełniony. Pierwszy moduł bardzo mnie zaskoczył. Podeszłam do niego na lajcie, a zanurzyłam się w swoje wnętrze tak głęboko, że brak mi słów. Wspaniała lekcja. 🙂 Spotkania na pogaduchy – świetna rzecz. Podoba mi się sympatyczna atmosfera, która tu panuje. Cieszę się, ze możemy wspólnie tworzyć wspierającą społeczność. Wizualnie też jestem jak najbardziej na tak. 🙂
Patrycja

Dołączając do Akademii

Uwolnisz się od swoich blokad

Będziesz miała okazję, by przyjrzeć się i zmienić ograniczające Cię przekonania, popracować nad zbudowaniem stabilnego poczucia własnej wartości i uciszyć wewnętrznego krytyka – tak, by zrobić miejsce na nowy, wspierający głos wewnętrzny. Masz w sobie siłę by uwolnić się od tego co ci nie służy! 

Zyskasz nową przyjaciółkę - siebie

Wszystkie moduły 1. edycji Akademii przygotowane są tak, by dać Ci zarówno teoretyczną wiedzę, jak i praktyczne narzędzia do zbudowania nowej relacji ze samą sobą. Relacji, której fundamentami są: wyrozumiałość, wsparcie i miłość. Sama widzisz, że na krytykę, obwinianie i ocenianie nie ma już tutaj miejsca!

Zredefiniujesz swoją wrażliwość

Uwalnianie się od tego, co Cię blokuje to nie tylko zmiana ograniczających tendencji – to także transformacja krzywdzącego sposobu myślenia o sobie i swoich cechach. Dlatego dużą uwagę poświęcimy samoakceptacji i redefinicji cech, które uważasz za swoje przeszkody – jak na przykład wrażliwość. 

Poznasz inne wrażliwe kobiety

W Akademii tworzymy wspierającą społeczność kobiet, które tak jak Ty są w drodze do poznania i pokochania siebie. Co tydzień spotykamy się na pogaduchach online, a każdego dnia wspieramy się i dopingujemy w grupach networkingowych. Zacznij otaczać się osobami, które naprawdę Cię rozumieją!

Poznaj moduły Akademii

Przekonania

Poczucie własnej wartości

Wrażliwość

Moduł 1

Przekonania są podstawą postrzegania nas samych, innych ludzi i całego otaczającego nas świata, dlatego naukę w Akademii rozpoczniemy właśnie od nich. Przekonania, które ograniczają Cię na co dzień i blokują przed zadowoleniem z siebie i z życia – zamienimy na pozytywne i budujące, które będą wspierać Cię w pokochaniu siebie i wszystkim, co chcesz osiągnąć.

Moduł 2

Poczucie własnej wartości kształtuje się od dzieciństwa i określa sposób, w jaki myślisz o samej sobie, swoich cechach, umiejętnościach, osiągnięciach i predyspozycjach. Poczucie własnej wartości to fundament wszystkich Twoich decyzji i działań – od tych codziennych aż po największe. W tym module będziemy pracować nad zbudowaniem zdrowego i stabilnego poczucia własnej wartości. Tak, byś zaczęła żyć z poczuciem, że jesteś osobą wartościową i zasługujesz na szacunek – niezależnie, co się stanie lub jakie słowa usłyszysz od innych ludzi.

Moduł 3

Istnieją w nas pewne cechy, które – pomimo że tak naprawdę są niezwykle cenne, ważne i kształtują nas jako człowieka – my uważamy za nasze największe wady i chcemy się ich pozbyć. Wrażliwość często jest jedną z nich. Dlatego w tym module przyjrzymy się tej cesze i będziemy ją rozwijać na Twoją korzyść  – tak, byś odnalazła w niej siłę i wyjątkowość. Otrzymasz też praktyczne wskazówki dotyczące tendencji i zachowań, które możesz mylić z wrażliwością. Dzięki temu będziesz mogła je zmienić i znaleźć odpowiednie wyjście z takich sytuacji w Twoim życiu, w których czujesz się niepewnie i niekomfortowo.

Moduł 4

Dzięki wskazówkom i ćwiczeniom z tego modułu będziesz mogła zbudować nową relację ze samą sobą. Taką opartą na szacunku, akceptacji i pewności wyrażania prawdziwej Ciebie. Staniesz po swojej stronie i dołączysz do własnej drużyny zamiast ciągle grać przeciwko sobie. Przyjrzysz się też swojej relacji z ciałem i tożsamością, tak byś zyskała pełną swobodę bycia sobą dokładnie taką jaką teraz jesteś.

Moduł 5

Z pewnością znasz swojego wewnętrznego krytyka – to głos, który codziennie Cię oskarża, ocenia i dla którego nigdy nie jesteś wystarczająco dobra. Z kimś takim u boku naprawdę trudno jest nabrać wiatru w żagle i być szczęśliwą. Dlatego w tym module będziesz mogła zrozumieć, skąd wziął się Twój wewnętrzny krytyk, jakimi technikami blokuje Cię na co dzień i jak możesz go uciszyć. Dzięki temu zmienisz swój dialog wewnętrzny na bardziej wspierający i nauczysz się kochać siebie nawet wtedy, gdy lekko się potkniesz.

Moduł 6

W ostatnim module 1. edycji Akademii będziesz mogła zobaczyć, w jaki sposób relacja, którą masz ze sobą, wpływa na wszystkie inne relacje w Twoim życiu. Będziesz też miała okazję, by przyjrzeć się swojemu stylowi przywiązania i językowi miłości – tak by zrozumieć swoje tendencje i potrzeby w relacjach z innymi ludźmi. Dzięki temu będziesz mogła poprawić swoją komunikację w bliskich relacjach (romantycznej, przyjacielskich i rodzinnych) i wprowadzić do nich wyrozumiałość i szczerość wobec potrzeb.

Samoakceptacja

Dialog wewnętrzny

Relacja ze sobą, a relacja z innymi

Materiał wideo jest elementem każdego z modułów i stanowi zbiór rzetelnej wiedzy merytorycznej oraz przydatnych wskazówek poruszających dany blok tematyczny.

Każdy moduł podzielony jest na kilka lub kilkanaście przyjemnych w odbiorze lekcji wideo.

W Akademii możesz odtworzyć każdą lekcję w intuicyjnym odtwarzaczu wideo, w którym można prowadzić notatki oraz pobrać materiały PDF dotyczące danej lekcji.

Łączny czas materiałów wideo w formie lekcji wynosi w Akademii około 8 godzin.

Każdy z modułów będzie zwieńczony warsztatami online podczas których porozmawiamy o aktualnym module oraz wspólnie wykonamy kilka ważnych ćwiczeń. Wszystkie warsztaty zostaną zapisane w formie wideo z możliwością późniejszego odtworzenia. 

Do każdego warsztatu zaprosiłam Gościa, który podzieli się z nami swoimi wskazówkami i wiedzą dotyczącą danego bloku tematycznego. Podczas warsztatu nasz Gość odpowie także na Wasze pytania.

W życiu każdej z nas jest dużo pracy, hałasu i wysiłku dnia codziennego. Właśnie dlatego stworzyłam dla nas afirmacje w formie audiowizualnej które pozwolą nam wziąć głęboki oddech, spędzić ze sobą kilka minut i połączyć się ze sobą na nowo.

Zestaw sześciu afirmacji, to połączenie kojącej natury i wspierających słów które płyną prosto do Twojej podświadomości. Każda z afirmacji nawiązuje do jednego z dostępnych modułów i wspiera w odkrywaniu i rozwijaniu siebie.

Afirmacje w formie audio możesz także pobrać na swój komputer lub przenośny odtwrzacz.  

Zobacz fragment jednej z afirmacji

Afirmacja Przekonań

Afirmacja własnej wartości

Afirmacja Wrażliwości

Afirmacja Samoakceptacji

Afirmacja dialogu wewnętrznego

Afirmacja relacji

Dołączając do Akademii otrzymujesz dostęp do zamkniętej społeczności kobiet – tutaj wspólnie się wspieramy, dyskutujemy i wymieniamy inspiracjami. 

Raz w tygodniu spotkamy się na luźnych pogaduchach online – na których będziemy mogły bliżej się poznać i porozmawiać o aktualnych modułach. 

Dodatkowo stworzyłam dla Was grupy networkingowe podzielone na miasta – dzięki temu będziecie mogły poznać inne wrażliwe kobiety i umówić się wspólnie na kawę! 

Na zakończenie Akademii każda z uczestniczek otrzyma Workbook w formie cyfrowej.

Workbook 1. edycji Akademii to zbiór ćwiczeń rozwojowych oraz pomocnych wskazówek z każdego z 6 modułów. Dzięki Workbookowi będziesz mogła podsumować i zebrać w jednym miejscu całą wiedzę, którą zdobyłaś w Akademii.

Workbook w formie e-booka możesz wydrukować lub uzupełnić od razu na komputerze.

Od prawie 2 lat wspieram kobiety w ich drodze do poznania i pokochania siebie. Stworzyłam tę Akademię jako miejsce pełne wyrozumiałości, gdzie będziemy mogły się rozwijać – razem, ale każda na swój własny, cudowny sposób. W ramach Akademii przygotowałam dla nas materiały wideo, zeszyty ćwiczeń, audiowizualne afirmacje oraz warsztaty, na które zaprosiłam wyjątkowych gości. Wszystko po to, by zebrać w jednym miejscu rzetelną wiedzę, przydatne wskazówki i rozwojowe ćwiczenia, które będą czułym drogowskazem w rozwoju osobistym każdej z nas. 

Od prawie 2 lat wspieram kobiety w ich drodze do poznania i pokochania siebie. Stworzyłam tę Akademię jako miejsce pełne wyrozumiałości, gdzie będziemy mogły się rozwijać – razem, ale każda na swój własny, cudowny sposób. W ramach Akademii przygotowałam dla nas materiały wideo, zeszyty ćwiczeń, audiowizualne afirmacje oraz warsztaty, na które zaprosiłam wyjątkowych gości. Wszystko po to, by zebrać w jednym miejscu rzetelną wiedzę, przydatne wskazówki i rozwojowe ćwiczenia, które będą czułym drogowskazem w rozwoju osobistym każdej z nas. 

Dołącz do Akademii

Kupując dostęp do Akademii otrzymujesz solidną dawkę inspiracji, materiałów a co najważniejsze wsparcie społeczności wrażliwych kobiet.

Tylko w grudniowej przedsprzedaży

Otrzymasz planer na rok 2022 w formie PDF

Kupując dostęp do Akademii podczas grudniowej przedsprzedaży otrzymujesz niespodziankę! Wyjątkowy planer do druku, dzięki któremu zaplanujesz swój czas, rozpiszesz swoje cele i zaczniesz praktykować wdzięczność. Planer w formie .pdf ma 11 niedatowanych stron – Ty decydujesz, kiedy chcesz zacząć z nim planować!

pierwsza edycja akademii
z dostępem na rok
289 PLN
 • 12 tygodniowy kurs
 • 6 modułów z materiałami wideo
 • tylko 48 PLN za jeden moduł
 • Zeszyty ćwiczeń do pobrania i wydrukowania
 • 6 rozwojowych afirmacji audiowizualnych
 • 6 warsztatów online z wyjątkowmi gośćmi
 • Ponad 30 godzin nagrań i inspirujących treści
 • Dostęp do zamkniętej społeczności online
 • Grupy networkingowe - poznaj inne wrażliwe kobiety takie jak Ty
 • Cotygodniowe pogaduchy online
 • Na zakończenie Akademii - workbook do pobrania z podsumowaniem wszystkich modułów
 • zależy Ci na tym, by lepiej rozumieć samą siebie
 • czujesz, że potrzebujesz więcej wsparcia na Twojej drodze
 • dążysz do samoakceptacji: siebie, swojej wrażliwości i swojego ciała
 • chcesz zbudować pełną wyrozumiałości i miłości relację z samą sobą
 • chcesz w końcu wziąć swój rozwój, swoje szczęście i życie we własne ręce
 • chcesz uwolnić się od ograniczających przekonań, które hamują Cię przed życiem pełnią życia
 • chcesz zbudować stabilne poczucie własnej wartości, by mieć odwagę działać w zgodzie ze sobą
 • chcesz zwiększyć świadomość swoich mocnych stron i zacząć wykorzystywać je w codziennym życiu
 • zależy Ci na przebywaniu wśród wspierającej w rozwoju społeczności kobiet, które naprawdę Cię zrozumieją
 • chcesz brać udział w rozwijających warsztatach i móc zadać Gościom ważne dla Ciebie pytania dotyczące Twojego rozwoju

FAQ

Odpowiedzi na najcześciej zadawane pytania znajdziesz poniżej, w przypadku braku odpowiedzi na Twoje pytanie napisz proszę na: [email protected] 

Swoje miejsce w 1. edycji Akademii Wysoko Wrażliwej łącznie z dostępem do wszystkich materiałów udostępnianych w jej ramach możesz nabyć:

 • podczas przedsprzedaży do końca grudnia – w promocyjnej cenie 199 złotych

lub

 • podczas sprzedaży w styczniu w standardowej cenie 289 złotych

 

Ceny podane wyżej są stałe i nie będą objęte żadnymi dodatkowymi promocjami. Po zakończeniu sprzedaży w styczniu nie będziesz już miała możliwości, by dołączyć do Akademii.

Dołączając do Akademii, otrzymujesz dostęp do 6 modułów. W ramach każdego modułu otrzymujesz 12-miesięczny dostęp do lekcji wideo z zeszytem ćwiczeń do pobrania, afirmacji audiowizualnej i warsztatu online. Na okres 12 miesięcy otrzymujesz również dostęp do grup networkingowych znajdujących się na stronie Akademii. Na okres od stycznia do marca 2022 roku, otrzymujesz również dostęp do 12 cotygodniowych, zamkniętych rozmów online na darmowej platformie Zoom.

Dodatkowo, przy zakupie dostępu do Akademii w przedsprzedaży do końca grudnia, otrzymujesz planer na 2022 rok w wersji .pdf z możliwością własnego wydruku.

1. edycja Akademii Wysoko Wrażliwej startuje 3 stycznia 2022 roku. Od tego momentu będzie dostępny pierwszy moduł wraz z materiałami, a każdy następny moduł będzie pojawiać się co 2 tygodnie.

Po wykupieniu swojego miejsca, otrzymujesz dostęp do Akademii i wszystkich znajdujących się w niej materiałów z 1. edycji na okres 12 miesięcy od daty zakupu. W przypadku zakupu dostępu do Akademii przed jej rozpoczęciem, okres 12 miesięcy dostępu jest liczony od daty startu Akademii (3 stycznia 2022).

Wśród materiałów dostępnych w Akademii są zarówno takie, które możesz pobrać na swoje urządzenie, takie, które możesz odtworzyć w Akademii, jak i takie, do których dostęp będziesz miała tylko w czasie rzeczywistym.

Afirmacje w formie nagrań audio-wizualnych oraz zeszyty ćwiczeń będą udostępnione w formatach umożliwiających ich pobranie i zapisanie na Twoim urządzeniu (komputerze, laptopie, telefonie, tablecie itp.). Te materiały będziesz mogła dowolnie pobierać i odtwarzać na swoich urządzeniach.

Wideo będące częścią kursu oraz zapisane transmisje warsztatów będą dostępne do odtworzenia na stronie Akademii (akademia.wysokowrazliwa.pl) w ramach wykupionego dostępu do Akademii. Tych materiałów nie będziesz mogła pobrać.

Nie, w ramach dostępu do Akademii nie będą udzielane konsultacje typu 1:1, grupowe ani żadnego innego rodzaju porady indywidualne. Akademia nie jest również zamiennikiem terapii czy kontaktu z psychologiem, a stanowi jedynie dobrowolny dodatek wspierający w rozwoju osobistym.

Nie, ze względu na to, że Akademia Wysoko Wrażliwej jest produktem cyfrowym, w momencie składania zamówienia kupujący rezygnuje z prawa do odstąpienia od umowy.

Do 1. edycji Akademii Wysoko Wrażliwej możesz dołączyć do 31 stycznia 2022 roku włącznie poprzez wykupienie do niej dostępu. Po tym czasie sprzedaż zostanie zakończona i nie będziesz już miała możliwości wykupienia swojego miejsca w Akademii.

12 tygodniowy kurs

Akademia trwa 3 miesiące. Co 2 tygodnie pojawia się nowy moduł. Dostęp do wszystkich materiałów dostaniesz na okres 12 miesięcy od zakupu.

6 modułów

W każdym module znajdziesz materiały wideo, zeszyty ćwiczeń do wydrukowania, a także audiowizualne afirmacje.

Warsztaty online

Dwa razy w miesiącu spotkamy się na warsztatach online, z których dostępne będzie też zapisane nagranie. Do każdego warsztatu zaprosiłam wyjątkowego Gościa.

Grupy networkingowe

Dzięki tematycznym grupom na Akademii poznasz inne wspaniałe kobiety. Raz w tygodniu wszystkie spotkamy się też na pogaduchy online.

Razem uczymy się, wspieramy i rozwijamy

Akademia to miejsce pełne rzetelnej wiedzy, praktycznych porad i rozwojowych ćwiczeń. Wszystkie moduły przygotowane są tak, by zebrać w jednym miejscu informacje i narzędzia, dzięki którym będziemy mogły wzrastać - razem, ale każda na swój własny, wyjątkowy sposób.

Akademia która jest stworzona
dla wrażliwych kobiet

Wasze codzienne wiadomości i opinie stanowiły dla mnie największą inspirację do stworzenia tego miejsca - jestem wdzięczna, że mogę dzielić się wiedzą i inspiracją z innymi. Akademia Wysoko Wrażliwej to miejsce dla każdej z Nas!

Zobaczyłam na Instagramie, że jest przedsprzedaż Akademii. Sądziłam, że nie będę się tu nadawała, a materiału umieszczane tu będą niby piękne, lecz nic nie wyniosą do mojego życia. Ale się myliłam. Wszystkie kobiety są tutaj cudownie miłe, a pliki bardzo wartościowe. Przesłuchałam już kilka filmików z modułu 1 i niedługo mam zamiar przesłuchać afirmacji, która wydaje się być idealna (cudowna i spokojna)🤍✨
Magdalena
Stworzyłaś piękne miejsce, możesz być z siebie dumna. Miałam pewne obawy z początku, jak będzie, ale wiadomo to są początki, a oczekiwania przeszły same siebie. Jest tutaj po prostu pięknie, bycie tutaj jest niezwykłym doświadczeniem. W wolnej włączam sobie afirmacje, uważnie słucham i oglądam wideo, które nagrałaś. Jesteś CUDOWNA i to MIEJSCE jest także CUDOWNE. Bardzo Ci dziękuję za możliwość bycia tutaj i przebywanie z tak wyjątkowymi osobami, a przede wszystkim możliwość poznania Ciebie, bo otwierasz ludziom oczy na temat takich osób jak My – Wysoko Wrażliwych, przez co szerzy się świadomość w tym temacie. Akademia jest bardzo ważna dla mnie i mojego serca.
Nikola
Zapisując się na akademię wiedziałam, ze będzie fajnie i nie zawiodłam się. 🙂 W sam raz miejsce dla mnie. Materiały wideo już obejrzane, afirmacji słucham codziennie, a zeszyt ćwiczeń już wypełniony. Pierwszy moduł bardzo mnie zaskoczył. Podeszłam do niego na lajcie, a zanurzyłam się w swoje wnętrze tak głęboko, że brak mi słów. Wspaniała lekcja. 🙂 Spotkania na pogaduchy – świetna rzecz. Podoba mi się sympatyczna atmosfera, która tu panuje. Cieszę się, ze możemy wspólnie tworzyć wspierającą społeczność. Wizualnie też jestem jak najbardziej na tak. 🙂
Patrycja